MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 9614089
*
nr 961 4089
Barskåp
Fd TV-skåp, Teak, längd: 88 cm, djup: 42 cm, höjd: 90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:07:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 11:03:47
1
100 kr
9/5 15:55:44
2
150 kr
9/5 23:43:29
1
200 kr
10/5 19:07:01
3
250 kr
11/5 17:49:46
4
500 kr
11/5 17:53:50
3
350 kr
11/5 17:53:50
4
400 kr (Budbetjänt)
11/5 17:54:28
3
450 kr
11/5 17:54:28
4
500 kr (Budbetjänt)
11/5 17:54:52
3
700 kr
11/5 18:02:25
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåp fd tv-skåp skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:53
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:15
-
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57
-
4013 Skåp
Bemålat. Bredd: 60 cm, djup: 35 cm, höjd: 102 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:06
*
Barskåp
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4089
Barskåp
Fd TV-skåp, Teak, längd: 88 cm, djup: 42 cm, höjd: 90 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 11:03:47 | 1 | 100 kr |
9/5 15:55:44 | 2 | 150 kr |
9/5 23:43:29 | 1 | 200 kr |
10/5 19:07:01 | 3 | 250 kr |
11/5 17:49:46 | 4 | 500 kr |
11/5 17:53:50 | 3 | 350 kr |
11/5 17:53:50 | 4 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/5 17:54:28 | 3 | 450 kr |
11/5 17:54:28 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/5 17:54:52 | 3 | 700 kr |
11/5 18:02:25 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåp fd tv-skåp skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:53 -
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:15 -
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57 -
4013 Skåp
Bemålat. Bredd: 60 cm, djup: 35 cm, höjd: 102 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:06